Wyniki konkursu filmowego

12 grudnia 2011 in Ludzie, Miejsca, Młodzież, Moim zdaniem, Pokolenia, Pomysły, Samorząd, Wydarzenia

Posiedzenie komisji oceniającej nareszcie za nami. Obrady były jak zwykle … długie i niejednomyślne. ?

Zgodnie z regulaminem, filmy podlegały ocenie w następujących kategoriach: pomysłowość, technika wykonania, zgodność z tematyką konkursu i wrażenia artystyczne. Każdy z oceniających w danej kategorii mógł przyznać od 1 do 10 pkt. I, jak łatwo się domyślić, łączne wyniki zadecydowały o kolejności na podium (poza podium na szczęście nikogo nie było).

Wyniki oceny prac konkursowych są następujące:

1. Czy taką ją znasz? 117 punktów.

2. Droga do szkoły. 111 punktów.

3. Młodzi i utalentowani. 106 punktów.

Każdy z filmów zasługuje na wyróżnienie w innej kategorii. Pierwszy za technikę wykonania i zgodność z tematyką konkursu, drugi za wrażenia artystyczne i sposób spojrzenia na temat, a trzeci za technikę wykonania, czyli profesjonalny montaż.

No i najważniejsze to … nagrody. Regulamin przewiduje przyznanie trzech równorzędnych nagród o wartości nie przekraczającej 1000 zł. Tymi nagrodami będą cyfrowe kamery filmowe. O terminie ich wręczenia poinformujemy Was jak tylko go ustalimy. Na pewno będzie to w tym miesiącu.

Gratulujemy zwycięzcom, bo zwycięstwem był już sam udział w konkursie.

P.S. W ankiecie oddano łącznie aż 777 głosów. Najczęściej wybierano film “Młodzi i utalentowani”, bo aż 455 razy. Film “Czy taką ją znasz?” otrzymał 281 głosów. Najmniej popularny wśród głosujących był film “Droga do szkoły”, który otrzymał 41 głosów.

Dziękujemy za udział w ankiecie.