Dlaczego warto zostać z nami na dłużej?

17 listopada 2011 in Ludzie, Moim zdaniem, Pomysły

Z pewnością zauważyliście, że po przebudowie naszego forum, nie jest ono już tak anonimowe jak do tej pory. Możliwe jest oczywiście komentowanie artykułów bez ujawniania swojej tożsamości, tak jak do tej pory. Bardziej zaawansowane funkcje dostępne są jednak dla tych użytkowników, którzy zdecydują się na założenia konta.

Skąd te zmiany?

Pierwsza z przyczyn jest bardzo banalna: wymagania techniczne. Nasze forum wyposażyliśmy w zaawansowane rozwiązania, o które opiera się np. Facebook czy Tweeter. Jednak by strona internetowa mogła dostosować się do użytkownika, sam korzystający z niej musi się jakoś zidentyfikować czyli zalogować.

Druga przyczyna, dla nas znacznie ważniejsza, to zainspirowanie Was do kontaktowania się ze sobą, do rozmawiania, do komunikowania się….

Co z tego wyniknie?

….a tego to nie wiemy. ;)

Choć można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że coś dobrego.

Dialog oznacza, że ludzie wyszli z kryjówek, zbliżyli się do siebie, rozpoczęli wymianę zdań. Początek dialogu – wyjście z kryjówki – jest już dużym wydarzeniem. Trzeba się wychylić, przekroczyć próg, wyciągnąć rękę, znaleźć wspólne miejsce do rozmowy.

Ks. Józef Tischner

Ja jestem przekonany, że jest to możliwe… :)

Sukcesywnie będziemy też przygotowywać przewodnik, który pozwoli Wam na ogarnięcie wszystkich możliwości i funkcji forum.