Powitanie na nowym forum „nowa-alwernia.pl”

11 listopada 2011 in Moim zdaniem, Pomysły, Wydarzenia

No i wystartowaliśmy ….

…. a data startu (11.11.11) zobowiązuje. ?

Forum zyskało nowy wygląd i co najważniejsze …. nowe funkcje. Ma teraz przede wszystkim zachęcić Was do rozmawiania na różne tematy, które dotyczą naszej gminy. A jak mawiał “klasyk”:

Nie samym samorządem żyje człowiek. ?

Wśród nowości, które znajdziecie to:

  1. Forum. Dostępne dla wszystkich i co ważne: z możliwością publikacji filmów. Wystarczy wkleić link swojego filmu np. z serwisu YouTube, by udostępnić go innym użytkownikom.
  2. Grupy. Łączą użytkowników o podobnych zainteresowaniach, poglądach lub wokół jednego tematu. Dołączyć można do grupy już istniejącej lub — w trzech krokach — założyć swoją. Potem pozostaje tylko zaprosić znajomych i przyjaciół. Grupa może być otwarta dla wszystkich, ale możecie też ją zamknąć i mieć pewność, że zaglądają do niej tylko osoby zaproszone.
  3. Ogłoszenia. To elektroniczny odpowiednik tablic ogłoszeniowych, które stoją przy drodze. Chcecie coś kupić, sprzedać, oddać lub przekazać innym, to warto to zrobić właśnie w tym miejscu. Tablica na forum ma tą przewagę nad tradycyjną, że przed wyborami nie będą zalegały pod nią sterty zerwanych plakatów. ?
  4. Regulamin. Każde szanujące się forum musi mieć regulamin. Skoro nasze się szanuje …. Potrzebujemy jednak jeszcze kilka dni, aby go dopracować.
  5. Wyślij wideo. W tym miejscu możecie opublikować film na naszym forum. Pojawi się on na stronie głównej i będzie traktowany jako wpis, a nie jako komentarz na forum. W ten sposób będziemy mogli promować i wyróżniać Waszą pracę jako filmowców, a pozostali użytkownicy będą mogli go skomentować i ocenić.

I to by było na tyle nowości.

Włożyliśmy sporo wysiłku w to, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, ale pewnie nie wszystko udało się tak, jak to zaplanowaliśmy. Liczymy więc na Waszą pomoc. Wszelkie uwagi, sugestie i propozycje zamieszczajcie w tym wpisie lub przesyłajcie na adres: zwierciadlo.alwerni@gmail.com.